Soukromé akce & Oslavy

Soukromé akce a oslavy

Hledáte místo pro uspořádání soukromé akce, narozeninové oslavy či jiné důležité události? Nehledejte.

Naše agentura Vám může nabídnout ideální prostory ve Sportovním areálu Komec. Samozřejmostí je zázemí s barem a příjemným posezením v soukromém salónku s vlastním vchodem. Oslavu můžete oživit sportovními aktivitami. Disponujeme nejen venkovní a vnitřní lezeckou stěnou, ale také multifunkčními a tenisovými hřišti, arénou na ArrowGame a skateparkem.

Neomezujeme se však pouze na tento areál, jsme schopni zajistit zábavu i mimo něj.

Zaslat poptávku

Soukromou párty Vám uspořádáme, ať už se sportovním programem či bez, a nebo Vám pouze poskytneme prostor k Vámi organizované akci (oslavy, turnaje, závody, teambuildingy, školení, a jiné).

Areál Komec a jeho zázemí je pro tyto akce jako stvořené.

Jsme schopni Vám zajistit bohatý program sportovního charakteru. Disponujeme širokým spektrem sportovních aktivit.

LEZENÍ / ADRENALINOVÉ AKTIVITY z komárovské rozhledny (lanovka, slaňování, provazový žebřík) / populární ARROWGAME / TENIS / SKATE / NOHEJBAL / VOLEJBAL / BASKETBAL / FOTBAL

Samozřejmostí je profesionální catering, který zajistí naši partneři z gastronomie. O akci se postaráme od A do Z, včetně možnosti postavení venkovního párty stanu a veškerého posezení, hudební stage a kvalitní aparatury.

Pronájem salónku

Součástí budovy je salónek se samostatným vchodem až pro 35 osob. Je umístěn v blízkosti baru, ale mimo denní ruch provozu, čímž zaručuje dostatečné soukromí. Je vhodný např. na uspořádání soukromých oslav a firemních akcí např. školení.

Zaslat poptávku