Teambuilding & Firemní akce

Firemní akce a teambuilding

Chcete za odměnu Vašim zaměstnancům připravit nevšední sportovní zážitek? Nebo naopak potřebujete pracovní kolektiv stmelit a naučit zaměstnance mezi sebou spolupracovat? S tím vám můžeme pomoci!

Pomůžeme Vašim zaměstnancům mezi sebou lépe komunikovat a tím pádem i více důvěřovat, více spolupracovat a naučit je větší odpovědnosti za své činy. To vše pomocí adrenalinového programu, který bude připraven na míru dle Vašich požadavků.

Zaslat poptávku

Pro firmy organizujeme jak adrenalinové soutěžní programy, tak program s klasickými sportovní aktivitami. Máte-li nějaké konkrétní představy o programu, naši instruktoři Vám rádi vyjdou vstříc a program přizpůsobíme Vašim představám, či Vaší firmě na míru. Kvalifikovaní instruktoři mají bohaté zkušenosti s organizováním outdoorových i indoorových sportovních aktivit.

Po domluvě jsme schopni zorganizovat lanovku z vrcholu komína až na zem, volné pády, provazové žebříky, slaňování, lezení a nebo kombinaci aktivit např. do adrenalinového pětiboje. V neposlední řadě adrenalinovou lukostřelbu v týmech www.arrowgame.cz.

To vše v bezprostřední blízkosti a příjemném prostřední oblíbené cyklostrasy v Komárově.

  • samozřejmostí je kvalitní sociální zázemí – WC, šatny, sprchy
  • objekt má výkonnou klimatizaci a podlahové topení
  • veškeré vybavení na místě (lezeckou stěnu, tenis, míčové hry a adrenalinové aktivity)

V prostorách budovy se nachází BistroBar, který je centrem odpočinku a zábavy. Po domluvě Vám připravíme menu dle Vašich představ.

Zaslat poptávku